Czym się kierować przy wyborze sztucznych włosów

0
704
sztuczne włosy
fot: pixabay.com

Włosy to nasza wizytówka. Kobiety poświęcają mnóstwo czasu na ich pielęgnacje. Inwestują w drogie kosmetyki pielęgnacyjne, akcesoria i środki do stylizacji. Regularnie chodzą do fryzjera na strzyżenie, zabiegi odżywiające, koloryzację. Dbają o to, aby ich fryzura była nie tylko twarzowa, ale i modna. Nie tylko ubrania zmieniają się co sezon. Wraz z nastaniem nowej pory roku wiele z nas decyduje się na zmianę wizerunku i uczesania. 

Zobacz też: http://trzypion.pl/sztuczne-wlosy/

Sztuczne włosy – potrzeba poczucia się pięknym

Niestety, nie wszyscy mogą się cieszyć bujną czupryną, którą można poddawać metamorfozom. Wbrew pozorom jest wśród nas wiele osób, dla których nowa fryzura jest z własnych włosów jest nieosiągalnym marzeniem. Wiele osób zmagających się z tak ciężkimi chorobami jak nowotwory, tracą włosy w trakcie wyniszczającej chemioterapii, naświetlań. W przypadku innych łysienie jest objawem samej choroby. Trudno znaleźć rozwiązanie, które zapobiegłoby utracie włosów. Walka o życie jest najwyższym priorytetem. Włosy, choć powoli, z czasem jednak odrosną. 

Kondycja psychiczna ma ogromny wpływ na naszą wolę walki z chorobą. Jeśli w tym trudnym czasie możemy oderwać się na chwilę od ciążącego nam zmartwienia i zająć się tak przyziemną czynnością jak układanie fryzury, z pewnością przyniesie to chwilowa ulgę, podniesie nieco na duchu. Odpowiedzią na tę potrzebę będą sztuczne włosy. 

Na co zwrócić uwagę, wybierając sztuczne włosy

Choć jeszcze nie dawno było ta bardzo niszowe zajęcie i rzadko kto się tym zajmował, obecnie mamy nieco szerszy wybór peruk na rynku. Rosnąca konkurencja wpłynęła nieco na pewne obniżenie cen, które bywały astronomiczne, choć i tak trzeba przyznać, że nie każdy może sobie pozwolić na taki zakup. Pierwszym i podstawowym wyborem, jakiego musimy dokonać, to kwestia wyboru czy włosy mają być sztuczne czy prawdziwe. Te drugie są znacznie trudniej dostępne. Te pierwsze natomiast przekonują swoją ceną, która jest zauważalnie niższa. Nawet wybierając sztuczne włosy mogą one wyglądać naturalnie. Zwróćmy uwagę na ich kolor – jeśli będzie jednolity, bez refleksów, odrostów, cieniowań – będzie wyglądał mało naturalnie. Kupując sztuczne włosy nie jesteśmy zdani na ich pierwotną fryzurę. Możemy przystrzyc je według własnych  upodobań, możemy zrobić to równie dobrze u fryzjera. Dopasowana do naszych rysów fryzura nada naturalności. 

Przeczytaj też: http://www.naszawitryna.pl/czy-warto-kupowac-ubrania-na-stronach-z-ubraniami/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here