Jak znaleźć dobry gabinet stomatologiczny w Toruniu?

0
474
Jak znaleźć dobry gabinet stomatologiczny w Toruniu?

Wybierając gabinet stomatologiczny w Toruniu możemy wybrać albo pojedynczy gabinet lub jeden z ogólnopolskiej sieci. Powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii, jednak sprzyja nam bardzo szeroki wybór prywatnych gabinetów stomatologicznych w naszym mieście.

Strony www gabinetów stomatologicznych

Niemal każdy gabinet posiada stronę internetową, która zawiera opisy usług. Przeglądając ją zwróćmy uwagę czy możemy obejrzeć galerię zdjęć przedstawiając wnętrza gabinetów opisy i zdjęcia wyposażenia (im nowocześniejsze tym lepiej, poza tym szczegółowy opis wykorzystywanego sprzętu może zmniejszyć ewentualny lęk przed dentystą). Świetnie jeśli dany gabinet umieszcza skany certyfikatów posiadanych przez personel. Większa ich ilość pozwala wierzyć w kompetencje dentystów i świadczy o ich rozwoju i profesjonalizmie. Jeśli gabinet umieszcza filmy, to także działa to na jego korzyść, gdyż dzięki nim możemy zapoznać się z rodzajami zabiegów jakie oferuje. Spis usług również jest bardzo pomocny przy wyborze gabinetu. Zobaczmy czy wykonuje się w nim scalling, leczenie zachowawcze, protetykę, wybielanie czy inny zabieg, który nas interesuje. Nic jednak nie przekonuje tak jak widoczny efekt.

Social proof – dowód społeczny

Niektóre gabinety zamieszczają na swoich stronach galerię w rodzaju „przed i po”, w której możemy zobaczyć efekty zabiegów, jak wyglądały zęby przed i po ich wykonaniu. Poza tym takie zdjęcia są widoczną gwarancją jakości wykonywanych usług. Przy wyborze możemy również kierować się opiniami innych pacjentów, które gabinety umieszczają na swych stronach.

Opis personelu – stomatolog to nie wszystko

Dobry gabinet powinien mieć na swojej stronie internetowej zakładkę ze zdjęciami i opisami swoich pracowników, dzięki czemu możemy wybrać najlepiej nam odpowiadającego. Myliłby się ten, kto sądzi, że znajdziemy tam sylwetki wyłącznie lekarzy. W gabinetach dentystycznych pracują także technicy stomatologiczni, technicy dentystyczni, pomoce dentystyczne, technicy radiolodzy czy rejestratorki. Im więcej opisów personelu tym lepiej poznajemy dany gabinet a poza tym duża ilość pracowników świadczy o dobrej renomie i powodzeniu gabinetu wśród pacjentów.

Gabinet stomatologiczny i jego blog

Niektóre gabinety jak np. http://www.zdrowy-usmiech.eu/ na swoich stronach prowadzą bloga opisującego zabiegi. Pozwalają one na zapoznanie się z tym co danego pacjenta czeka gdy już zasiądzie na dentystycznym fotelu. Możemy znaleźć też odnośnik do profilu na portalu społecznościowym gabinetu, gdzie zapewne znajdziemy opinie pacjentów. Upewnijmy się, że dany gabinet posiada zakładkę z kontaktem, być może ma on kilka oddziałów w mieście co też może być dowodem na jego powodzenie i jakość. Oraz oczywiście cennik usług, który moglibyśmy porównać zestawiając ze sobą propozycje z całego miasta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here