Najlepszy barber shop – jak zapuścić brodę i wybrać najlepszy salon?

0
862
Najlepszy barber shop – jak zapuścić brodę i wybrać najlepszy salon?

Kiedy człowiek poszukuje barbera? W zasadzie to w sytuacji, kiedy ma brodę, albo zamierza ją nosić. Jeśli już ją posiada, usługi barbera są dla niego koniecznością. Częste zabiegi pielęgnacyjne, strzyżenie i tak dalej. Poza tym barber, jako równie świetny fryzjer jest cennym specjalistą. Jedna wizyta w barber shopie wystarczy, aby nierzadko całkowicie odmienić wygląd mężczyzny. Czasem trudności przysparza znalezienie dobrego barber shopu, szczególnie w sytuacji, kiedy dopiero w głowie zajaśnieje myśl, aby nosić brodę, a nie za bardzo wiadomo, jak zacząć cały proces. Sprawdźmy, jak przygotować się do zapuszczenia brody i jak to zrobić.

Pierwsza wizyta w barber shopie

Na początku warto wiedzieć, że elegancki wygląd męskiej twarzy bardzo dobrze się przedstawia nie tylko wśród znajomych, których spotykamy na ulicy. Równie dobrze twarz wygląda na zdjęciach. Zadbana męska twarz na zdjęciach wywołuje podobne reakcje, jak twarz kobiety, która wykonuje elegancki makijaż, o czym mówi poradnik http://www.chreduta.pl/jak-wykonac-makijaz-do-zdjecia/. Co może zaoferować barber podczas pierwszej wizyty? Jeżeli zamierzamy nosić brodę, na pierwszej wizycie w barber shopie zostaną nam udzielone wszelkie wskazówki, jak się do tego przygotować. Są nimi między innymi:

  • określenie stanu zdrowia skóry twarzy i ocena ewentualnych jej niedoskonałości,
  • właściwa pielęgnacja skóry twarzy przed zapuszczeniem brody,
  • wspólne z barberem określenie żądanego kształtu brody,
  • rozpoczęcie zapuszczania brody pod okiem barbera.

Poza tym barber od pierwszej wizyty ma możliwość pracy nad naszymi włosami i wraz z zarostem na brodzie stworzenia ostatecznej stylizacji, która będzie świetnie wyglądać nie tylko na zdjęciach.

Zapuszczanie i pielęgnacja brody

Proces zapuszczania brody może nie od początku jest przyjemny, ale za to efekt tego przyćmiewa wszelki dyskomfort. Kiedy już wspólnie z barberem rozpoczniemy zapuszczanie brody, nie będzie to spokojny i relaksujący czas. Włoski rosną, na początku kłują, a twarz wygląda na zaniedbaną. Spokojnie, to tylko chwilowe. Jako że często ukazują się wtedy niedoskonałości w postaci nierównomiernego wzrostu zarostu, czy przerzedzenia, barber ma możliwość zarządzenia temu. Do dyspozycji ma szereg kosmetyków, które wzmogą stymulację wzrostu włosków, a także, jeśli to się nie uda, zastosuje techniki wizualnego zagęszczania brody. Od początku powstawania brody ważna jest jej pielęgnacja. Pomady, maści, toniki, czy odżywcze kremy są koniecznością od samego początku. W spierają wzrost, zapobiegają wypadaniu włosków i czynią brodę miękką i lśniącą. Regularna stylizacja je pomaga w dopasowaniu jej kształtu i stylizacji włosów, które w tym czasie muszą być również pielęgnowane, aby uzyskać pożądany efekt. Idealny barber na przykład ze strony https://www.moment.pl/barber/lublin to doskonały specjalista, który, jak nikt inny potrafi perfekcyjnie stylizować brodę i włosy, ażeby ich wygląd na zdjęciach był doskonały. Czy jest to zadanie proste? Z pewnością nie, jednakże efekty są warte czasu spędzonego w barber shopie i czasu zapuszczania brody.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here