Naturalne metody leczenia

0
1220

Człowiek został stworzony w taki sposób, aby móc przetrwać na łonie natury. Nie potrzebowaliśmy nowoczesnych technologii, sprzętu i tak dalej. A jednak rasa ludzka przetrwała. Jak to możliwe? Ano tak, że nie potrzebujemy masy chemii, jaka jest w nas wpychana w produktach spożywczych, w tabletkach, napojach. Ba, modyfikowanie pszenicy, mięso nafaszerowane antybiotykami, tablica Mendelejewa w serkach, makaronach, ciastkach straszliwie nam szkodzi. Przypuśćmy, że mamy problemy ze skórą; trądzik, ropa się nam zbiera i powstają krosty, tak zwane „ropniaki”. Co robimy? Idziemy do dermatologa, żeby ten polecił świetny krem za sto złotych. Tylko po co?

Naturalne metody leczenia są odpowiedzią dużo prostszą i przyjemniejszą.

Wystarczy choćby na tydzień odstawić napakowane chemią jedzenie i picie, i przerzucić się na owoce, warzywa i wyciskane soki. Efekt? Znikają krosty, podrażnienia, znika ropa, a skóra staje się gładsza.
A co z piciem? Dziwimy się, że chorujemy na przeróżne choroby. A co pijemy? Soki ze sklepów, colę, kawę. Mało osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że woda stanowi około 80proc. objętości mózgu, 83proc. krwi, 74proc. mięśni i ogólnie od 60 do 70 procent ciała dorosłego człowieka. Mając to na uwadze, trzeba być naprawdę osobą naiwną lub mało spostrzegawczą, aby nie zauważyć ile szkody sobie robimy, dostarczając do swojego ciała zamiast wody – jakąś tanią chemię. Skoro nasze ciało właściwie bazuje na wodzie, to szaleństwem jest dostarczanie jej w aż tak zmienionej, „zanieczyszczonej” chemią wersji.

No dobrze, ale co w takim razie z poważniejszymi chorobami, jak na przykład różnego rodzaju nowotwory? Naturalne metody leczenia i na to mają sposób.
Po pierwsze: co karmi nowotwory? W ogromnej mierze cukier i pszenica, jaką znamy w dzisiejszych czasach. A co jemy? Prawie wszystko na bazie pszenicy, a cukru wcale też nie szczędzimy.
Jak się leczy nowotwory? Chemią. Po chemioterapii wypadają włosy, traci się czucie w nogach, rękach, jest się słabym, można nawet umrzeć (co wcale nie jest tak rzadkie). Czy jest to w takim razie skuteczna metoda leczenia?
Dlaczego więc zapominamy o leczeniu naturalnymi metodami? Na nowotwór przychodzi natura! Oleje konopne CBD, witaminy B17, D, odpowiednia dieta. Wyjście z choroby nowotworowej nie jest niczym specjalnie trudnym o ile się wie, gdzie należy poszukać, jakie produkty pochodzenia naturalnego wybrać. Nie potrzeba żadnej chemioterapii, i tego męczenia się w szpitalach. Natura dostarcza nam wystarczająco dużo produktów, musimy jedynie wiedzieć jak z nich korzystać. Choroby nie są takie straszne, jeśli choć trochę otworzymy umysł.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here