Zasłony jednokolorowe to modele zasłon i firan o jednej ciepłej barwie, która nie tworzy efektu przesadzenia i przy niej można stosować inne dekoracje oraz dodawać elementy o podobnym lub pasującym dla wnętrza kolorze.

Zasłony jednokolorowe

Róż, beż, srebro, biel to kolory doskonałe do pokoju dziewczęcego

Gdy zakładamy rodzinę, robimy wszystko, by dzieci miały wszystko i niczego im nie zabrakło. W miarę możliwości stopniowo realizujemy plany.

Narodziny dziecka to początek zmian, nowa sytuacja życiowa, a gdy jest to dziewczynka, każda rzecz ma kolor różowy lub biały, w jasnych ciepłych tonach. Pokój również zostaje urządzony w kolorach dziewczęcych, niebieskie, czy czarne firany lub zasłony nie wchodzą w rachubę.

Zasłony jednokolorowe występują w kolorach dziewczęcych, np. model Jednokolorowa Zasłona Ada, w rozmiarach 140 * 250 cm, jest jasnoróżowa i świetnie wkomponuje się w pokoik dla dziecka. Jeśli kolor różowy już jest lekko przesadzony, wszystko, co związane z dzieckiem ma również kolor różu, to można wybrać  zasłony w kolorze cappuccino, jasnym beżowym lub beżowym. Tony te są ciepłe, będą tworzyły efekt przytulnego pokoju, by dziecko czuło się w nim dobrze.

Modele firan do pokoju dla dziewczynek

Modele firan do pokoju dla dziewczynek

Bogaty asortyment firan umożliwia dokładne dopasowanie koloru, kroju i wzoru produktu, jaki klient chciałby zakupić. Wiele modeli ma ten idealny styl, który w danym momencie przypadnie kupującemu, jednak, czy wystarczy on na długo. A może warto zdecydować się na zakup kilku firan, których wygląd nie znudzi się szybko. I mogą one zmienić zupełnie image wystroju wnętrza.

A teraz przejdę do modeli firan, pierwszym z nich będzie Zasłona Arlona, w kolorze jasnym różowym. Ten model to typowa jednokolorowa zasłona gotowa, choć ma lśniący połysk, nie jest ona matowa. Wspaniale zaprezentuje się w pokoju dziewczęcym, elastycznie wpasuje się w inne elementy różu.

Kolejny model prezentowany pod nazwą Jednokolorowa Zasłona Ada, w kolorze Cappuccino, jej sposób wieszania to przelotki. Lekko stonuje kolory różu w pokoju dziecięcym, by nie tworzył się efekt przesytu. Przesadzenie z kolorem różowym może źle wpływać na wzrok dziecka.

Ostatni model Sasha, beżowy, jasny i świetlisty materiał ma zastosowane 100% połysku. Jasny kolor tkaniny nie zmniejszy pomieszczenia, a je powiększy.

Podsumowując, pokój dziecięcy wymaga trochę innych elementów, niż pokój dla dorosłych, dlatego można czasem pofolgować i pozwolić dziecku wybrać zasłonę do jego pokoju.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here