Fryzura a kształt twarzy

0
1504
fryzura
fot. pexels.com

Fryzura to coś więcej niż mało znaczący dodatek. Obecnie fryzura, jaką nosi wiele kobiet, jak i mężczyzn to wyrażenie osobowości, stylu życia. Warto zatem skupić się na jak najlepszym jej doborze, aby nie tylko pozwalała wyrazić to, kim jesteśmy, ale dodatkowo pasowała do posiadanych przez nas kształtów twarzy – bo właśnie to jest klucz do tego, że fryzura idealnie do nas pasuje.

Zobacz też: http://jegoego.pl/fryzura-do-twarzy/

Dobra fryzura, czyli jaka?

No właśnie, jaka to jest dobra fryzura? Jak zostało zaznaczone na wstępie – na pewno taka, w której kobieta czy mężczyzna dobrze się czuje, może zapanować nad jej stylizacją oraz fryzura pasuje do kształtu, owalu twarzy. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, którymi kierują się kobiety i mężczyźni podczas podejmowaniu decyzji o fryzurze. Zainspiruj się nimi.

Fryzura do twarzy – inspiracje

  • Krótkie cięcia wybierają zdecydowanie osoby zabiegane, mówi się, że również odważne i lubiące wygodę. Jest wiele opinii, że krótkie włosy nie są proste w stylizacji, ale są za to wygodne i nadają charakteru każdemu kto je nosi. Ciekawe jest to, że już od dawna krótkie fryzury wcale nie są zarezerwowane dla mężczyzn lub dojrzałych kobiet. Krótkie fryzury wybierają również młode dziewczyny, mężczyźni również bez względu na wiek decydują się na to rozwiązanie.
  • Długie włosy – niestety nie każdy może sobie na nie pozwolić. Wynika to z predyspozycji do kondycji włosów, a nie ukrywajmy, aby je zapuścić należy mieć włosy silne i odporne na zniszczenie. Długie włosy natomiast pozwalają na więcej różnorodnych upięć, często odmładzają i pozwalają wyrazić osobowość na wiele więcej sposobów, niż włosy krótkie.
  • Wraz z cięciem włosów bardzo ważna jest ich koloryzacja. Ta idzie w parze z fryzurą. Włosy krótkie lub długie, o fryzurze bardzo charakternej lub subtelnej będą prezentować się zupełnie inaczej w zależności od sposobu farbowania. 

Skontaktuj się z fryzjerem

Wiele osób zastanawia się czy lepiej będzie im w długich, czy w krótkich włosach; postawić na naturalny kolor, czy fryzurę wzbogacić farbowaniem. Wszystko jest kwestią gustu i stylu życia. Trzeba testować i sprawdzać, jaka fryzura bardziej pasuje do twarzy i stylu życia. Ważne jest też, aby wszelkie zmiany konsultować ze specjalistą – zaufanym lub polecony fryzjerem. Dzięki doświadczeniu jest on w stanie doradzić najlepszą fryzurę do twarzy i warto korzystać z takiej pomocy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here