Jak uzupełnić rzęsy

0
802
rzęsy
fot.: pixabay.com

Gęste, długie rzęsy zawsze były wyznacznikiem piękna. Dzięki nowoczesnym zabiegom kosmetycznym każda z nas może zachwycać zalotnym spojrzeniem, nawet jeśli natura nie była dla niej hojna pod tym względem. 

Zobacz też: http://sekundaminuta.pl/uzupelnianie-rzes/

Samodzielnie czy u kosmetyczki

Jeszcze nie tak dawno sposobem na długie, zalotne rzęsy było doklejenie jednorazowych rzęs, dostępnych w większości drogerii. To rozwiązanie ma jednak sporo wad. Nieumiejętnie założone rzęsy wyglądają komicznie, pogłębiają efekt sztuczności. Dodatkowo są bardzo nietrwałe, mogą odkleić się w najmniej oczekiwanym momencie. Poza tym w dłuższej perspektywie jest to bardzo kosztowne i uciążliwe w obsłudze. 

Nic dziwnego, że kobiety wolą powierzyć to zadnie specjalistom i decydują się na poprawienie wyglądu swoich rzęs w salonach kosmetycznych.

Planując taki zabieg u kosmetyczki warto wcześniej zasięgnąć opinii na temat jakości wykonywanych przez nią zabiegów. Pogrubianie rzęs zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszą aplikację, jest bardzo czasochłonne, może trwać nawet do trzech godzin. Osoba, która je wykonuje musi mieć wprawną rękę. Tylko precyzyjne doklejenie pojedynczych włosków zapewni naturalny wygląd. Skorzystanie z usługi doświadczonej specjalistki wiąże się jednak ze sporym kosztem. Ceny pierwszej aplikacji sięgają nawet pięciuset złotych. Atrakcyjny wygląd warty jest takiej inwestycji. 

Ile kosztuje uzupełnianie rzęs?

Niestety, nie jest to jedyny koszt. Musimy liczyć się z tym, że efekt pogrubionych, wydłużonych rzęs jest czasowy i będzie wymagał od nas uzupełniania, jeśli chcemy by utrzymywał się stale. Do przedłużania i zagęszczania rzęs stosowane są trwałe kleje, jednak musimy pamiętać o tym, że nasze naturalne rzęsy co pewien czas samoistnie wypadają, a wraz z nimi przyklejone do nich sztuczne włoski. Z upływem czasu staną się więc coraz rzadsze. Konieczne będzie uzupełnienie ubytków co dwa – trzy tygodnie. Warto pomyśleć o tym wcześniej i umówić się na zabieg z odpowiednim wyprzedzeniem. Koszt w tym wypadku będzie znacznie niższy niż za pierwsze założenie rzęs. Ceny mogą się różnić w zależności od wybranego salony. Średnio za uzupełnienie musimy zapłacić ok. dwieście złotych. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here