Laseroterapia na zmarszczki

0
1606
laseroterapia na zmarszczki
fot. pexels.com

Eliminowanie zmarszczek przy pomocy lasera to jedna ze skutecznych i nieinwazyjnych metody na spłycanie bruzd zmarszczkowych, a z czasem ich likwidacji. Dowiedz się, w jaki sposób działa laser na zmarszczki i jak wygląda zabieg laseroterapii.

Zobacz też: http://www.gautama.pl/laserowe-usuwanie-zmarszczek/ 

Laser frakcyjny na zmarszczki

Zabiegi laserowe eliminujące zmarszczki wykorzystują najczęściej lasery frakcyjne. Umożliwiają one bardzo precyzyjne skierowanie wiązki lasera na dany obszar, stąd zabieg jest w niesamowicie skuteczny. Kobiety najczęściej decydują się na eliminację zmarszczek z dekoltu, szyi i twarzy – kurzych łapek, zmarszczek na czole, w okolicy ust.

Jak działa laser frakcyjny?

To, co jest skuteczne w laserowym usuwaniu zmarszczek to wiązki, promienie lasera. To one mają zdolność do regeneracji tkanek, a co za tym idzie również nawilżenia. Dzięki temu, skóra po takim laserowym zabiegu jest bardziej promienna, miękka, jasna, a to już na pierwszy rzut oka sprawia, że prezentuje się bardziej zdrowo i młodo. Często również po jednym zabiegu laseroterapii (a zawsze warto wykonać ich kilka) skóra wygląda na odmłodzoną, a zmarszczki na przykład wcale nie są jeszcze aż tak spłycone. To zasługa właśnie tego, że skóra jest odżywiona.

Laser działa tak, że wydziela wiązki światła laserowego o bardzo małej wielkości, są to wręcz wielkości mikro. Każda taka wiązka skierowana w skórę wywołuje szereg zmian w naskórku – usprawnia regenerację, przebudowuje strukturę kolagenu i elastyny w skórze. To wszystko wpływa na to, że jest ona jędrna, promienna. To, co sprawia, że lasery frakcyjne są tak funkcjonalne to precyzja ich działania oraz fakt, że nie dopuszczają do skóry obcej substancji, ale wspierają jej naturalne procesy.

Czy laseroterapia jest dla każdego?

Zabiegi z zastosowaniem lasera, aby usunąć zmarszczki są bezpieczne, ale nie są dla każdego. Lekarz prowadzący z danej kliniki powinien sam wydać zezwolenie czy dany pacjent może być zakwalifikowany do zabiegu czy też nie. Ma na to wpływ realna potrzeba usunięcia lub spłycenia zmarszczek, choroby, kondycja skóry is szereg innych czynników. W większości przypadków nie ma jednak przeciwwskazań do podjęcia się laseroterapii.

Przeczytaj też: http://sport-guru.pl/nietypowe-funkcjonalnosci-koszulek-rowerowych/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here