Powiększanie biustu Warszawa

0
565
Powiększanie biustu Warszawa

Rozwój chirurgii plastycznej pozwala na zlikwidowanie wielu niedoskonałości ciała, co umożliwia pozbycie się pewnych defektów, a zarazem kompleksów. Dzięki temu kobiety, które nie są usatysfakcjonowane rozmiarem, kształtem i wyglądem swoich piersi, aby czuć się komfortowo, mają możliwość korekty biustu. Ważne jest to, aby operacja gwarantowała bezpieczeństwo i zadowalające efekty. Komu zatem zaufać w kwestii powiększenia piersi w Warszawie, by cieszyć się idealnym biustem?

Operacja powiększenia biustu to jedna z najczęściej wykonywanych operacji z dziedziny medycyny estetycznej. Piersi powiększane są przy zastosowaniu implantu lub własnej tkanki tłuszczowej pacjentki. Kształt oraz rozmiar implantów dobierany jest przez specjalistę po konsultacji z pacjentką. Operacja przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i  trwa około 1.5 godziny, a jej efekty widoczne są natychmiastowo. Okres rekonwalescencji po wprowadzeniu implantów to około 14 dni, a do pełnej aktywności fizycznej można wrócić po miesiącu.

Powiększanie piersi w Warszawie – gdzie można wykonać operację?

Usługi z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym poziomie wykonywane są w klinikach “Dr Szczyt” w Warszawie. Decydując się na powiększenie biustu, warto postawić na wybór najlepszej placówki, która oferuje pomoc wykwalifikowanych lekarzy, sprzęt najwyższej jakości, bezpieczeństwo, dyskrecję i komfort w czasie zabiegów i przebywania na obserwacji. Specjaliści robią wszystko, aby spełnić oczekiwania pacjentek decydujących się na powiększenie biustu.

Jeżeli powiększać piersi w Warszawie to tylko u najlepszego specjalisty

Wybierając specjalistę, który wykona operację powiększenia biustu, trzeba stawiać na niezawodność i doświadczenie. Z tych właśnie powodów powiększanie piersi w Warszawie najlepiej wykonać z pomocą dr Konrada Kochana. Jest to specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Człowiek z imponującym wykształceniem, dorobkiem naukowym oraz doświadczeniem zawodowym. W rękach dr Kochana każda pacjentka, decydująca się na powiększenie piersi, może czuć się bezpiecznie i spodziewać wymarzonych efektów.

Gwarantowane zadowolenie po powiększaniu piersi w Warszawie

Wiadome jest, jak ważną rolę w życiu kobiety stanowią piersi. Poza swoją funkcją nadrzędną, dodają paniom pewności siebie, atrakcyjności i poczucia kobiecości. Dlatego też powiększenie biustu powinno być wykonane możliwie najlepiej, tak aby efekt był dla pacjentki spełnieniem marzeń. Powiększanie piersi w warszawskiej klinice “Dr Szczyt”, to gwarancja profesjonalnie wykonanej operacji i w efekcie wspaniałego biustu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here