Jak efektywnie ćwiczyć w domu

0
1359
Jak efektywnie ćwiczyć w domu

Moda na wysportowaną sylwetkę nie mija. Niestety nie wszyscy mają czas na spędzanie wielu godzin w ciągu tygodnia na intensywnych treningach na siłowni. Z pomocą przychodzą platformy wibracyjne, które mogą okazać się prawdziwym przełomem w walce o idealne ciało.

Jak ćwiczyć przy pomocy platformy wibracyjnej

Platforma wibracyjna – Power Board to sprzęt oferujący 99 poziomów intensywności wibracji co sprawia, że jest skuteczna i o wiele efektywniejsza od poprzedniczek. Maksymalne dozwolone obciążenie dla urządzenia to 120 kilogramów. Platforma posiada pilot do zdalnego sterowania oraz szereg innych funkcji, sprawiających, że zdecydowanie wyróżnia się ona wśród innych sprzętów tego typu. Power Board to propozycja stworzona z myślą o ludziach żyjących w biegu, którym nadmiar obowiązków nie pozwala na poświęcanie zbyt dużej ilości czasu na troskę o sylwetkę.

Ćwiczenia wykonywane na platformie oraz z jej pomocą są o wiele skuteczniejsze dzięki wibracjom powodującym szybkie kurczenie i rozkurczanie się mięśni. Takie działanie sprawia, że nawet brak jakiegokolwiek ruchu może przynieść użytkownikowi platformy zadowalające rezultaty w postaci widocznej poprawy sylwetki. Wibracyjna platforma fitness pomaga również osobom zmagającym się z różnego rodzaju schorzeniami mięśni lub stawów, wymagającymi rehabilitacji. Power Board nie służy tylko do stania i biernego korzystania z wibracji pobudzających mięśnie. Na platformie można wykonywać dowolne kombinacje przeróżnych, popularnych ćwiczeń takich jak brzuszki, wykroki, pompki lub deska. Aktywność fizyczna wspomagana wibracjami przynosi dwa razy lepsze rezultaty od tradycyjnych treningów. Sprzęt pomaga również ukoić i zrelaksować mięśnie nawet po wyjątkowo intensywnym wysiłku.

Platforma wibracyjna – trening, relaks i rehabilitacja

Dzięki platformie wibracyjnej fitness w domu wkracza na zupełnie nowy poziom. Często zdarza się, że ludzie rezygnują z walki o wymarzona sylwetkę z niechęci do wizyt na siłowni. Jak się okazuje, zgrabne ciało można z łatwością wypracować w domowym zaciszu, zwłaszcza przy pomocy specjalistycznych sprzętów takich jak platforma wibracyjna. Skuteczność urządzenia potwierdzają liczne opinie zadowolonych użytkowników, którym Power Board 3.0 Casada pomogła osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Warto pamiętać również, że platforma nie służy jedynie do ćwiczeń i rzeźbienia sylwetki, ale także do relaksu, rozluźnienia zmęczonych mięśni oraz rehabilitacji w przypadku schorzeń wymagających leczenia. Główną zadaniem platformy jest jednak pomoc w osiąganiu lepszych efektów treningowych. Fitness w domu? Tylko z Power Board.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here