Nikostop Antistress – Czy krople na rzucanie palenia naprawdę działają?

0
1464
Nikostop Antistress - Czy krople na rzucanie palenia naprawdę działają

Palenie już dawno wyszło z mody. Jest to nałóg szkodliwy dla palacza i jego otoczenia. Każdy, kto jest uzależniony od nikotyny doskonale o tym wie. Mimo wszystko, rozstanie się z nałogiem, to ciężkie doświadczenie, wymagające ogromnych nakładów silnej woli. Czy tak musi być?

Niekoniecznie. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób “ugryzie się” temat. Zamienniki papierosów zawierające nikotynę, takie jak: e-papierosy, gumy do żucia lub plastry, nie mają dużej szansy powodzenia. Osoba uzależniona cały czas pozostaje w nałogu. Zmienia się tylko sposób dostarczenia używki.

Krople Nikostop Antistress mają odwrotne działanie. Oczyszczają organizm z nikotyny, co ogranicza chęć sięgnięcia po papierosa. Dodatkowo koją nerwy i niwelują objawy odstawienia. Poprawie ulega również koncentracja i pamięć.

Nikostop Antistress – Opinie użytkowników?

Wieloletni palacze najbardziej obawiają się, że na wyniki będzie trzeba długo czekać. Może to bardzo zniechęcić do rozstania się z nałogiem. 96% użytkowników kropli Nikostop Antistress zadeklarowało pierwsze efekty po niecałych 24 godzinach, od momentu rozpoczęcia kuracji. Nie odczuwali tak dużej konieczności odpalenia papierosa. Zniknęło rozdrażnienie i zdenerwowanie. Poprawiła się ich koncentracja. Jak zaznaczają, mogli skupić się na pracy. Bez nieustannego myślenia o kupieniu paczki i odłożeniu walki z uzależnieniem na później. Zwycięska walka z nałogiem, zakończyła się po 30 dniach.

Ankietowani konsumenci Nikostop Antistress wskazali jeszcze dwie, główne zalety kropli. Pierwsza z nich, to bardzo łatwy sposób zażycia. Wystarczy rozpuścić 15-20 kropli w 250 mililitrach wody i wypić przed lub po posiłku. Dawkę przyjmuje się od dwóch do trzech razy na dobę. Po drugie, łatwa dostępność produktu na rynku.

Co zawiera Nikostop Antistress?

Nikostop Anistress normuje cykl snu, ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego, oczyszcza organizm z toksyn i niemal natychmiast eliminuje nieprzyjemne objawy odstawienia nikotyny. Wszystko za sprawą pięciu, w pełni naturalnych, składników.

Co zawiera Nikostop AntistressWitaminy z grupy B, to jedne z czołowych składników kropli. Witaminy B1 i B3 uspokajają system nerwowy, wspierają pracę mózgu i eliminują ochotę na sięgnięcie po papierosa. Witamina B6 zmniejsza ryzyko zawału, wspomaga układ immunologiczny i sercowo – naczyniowy. Poprawia samopoczucie psychiczne.

Lawenda, większości kojarzy się z przyjemnych zapachem, ale jest również silnym adaptogenem, czyli wzmacnia odporność psychiczną na stres. Zapobiega huśtawce nastrojów i oczyszcza organizm ze szkodliwych składników.

Melisa również jest ziołem z grupy adaptogenów. Wzmacnia działanie lawendy i zapobiega stanom obniżonego nastroju, który może być spowodowany odstawieniem nikotyny.

Tryptofan, czyli aminokwas chemicznie wspomagający szczęście. Stymuluje ośrodki odpowiadające za dobry nastrój. Pomaga się dobrze wyspać.

Głóg to roślina wspomagająca pracę układu sercowo – naczyniowego. Gwarantuje dłuższą młodość naczyń krwionośnych.

Podsumowanie

Rozstanie z nałogiem nie musi być wyczynem i sprawiać dużego dyskomfortu. To podróż po lepsze zdrowie i wolność od nikotyny. Krople Nikostop Antisress, to najłatwiejszy, najprzyjemniejszy oraz całkowicie naturalny sposób na rzucenie palenia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here