Uniwersalne produkty kosmetyczne – higieniczne i efektywne

0
1277

Zarówno w domu, jak i w gabinetach medycznych, kosmetycznych, w ośrodkach SPA i wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie maksymalnego poziomu higieny – koniecznością staje się używanie bezpiecznych środków, akcesoriów i innych produktów kosmetycznych, w tym jednorazowych, bez których nie da się np. skutecznie oczyszczać skóry. Takimi produktami są m.in. różnego rodzaju chusteczki, waciki oraz płatki higieniczne i kosmetyczne. 

Jakość to podstawa

Nie zawsze o nich myślimy, dopiero gdy zauważymy ich brak, przypominamy sobie o tym, jak istotne mają znaczenie, np. w funkcjonowaniu salonu kosmetycznego. Są niezbędne również w domu. O czym mowa? O jednym z podstawowych produktów, dzięki którym możemy zachować odpowiedni poziom czystości i higieny skóry – tym produktem są płatki kosmetyczne.

Płatki z powodzeniem zastąpiły inne materiały jednorazowego użytku, dzięki którym możemy np. skutecznie usunąć makijaż albo oczyścić różne partie skóry, czy też nanieść na nią różne środki kosmetyczne.

O ile z takich produktów bardzo często i w różnych ilościach korzystamy w naszych domach, o tyle np. w zakładach kosmetycznych częstotliwość ich używania i ilość, jaka jest konieczna do sprawnego wykonywania różnych zabiegów, jest bardzo duża.

Płatki warto zamawiać w ilościach hurtowych – po pierwsze nie narażamy się na problemy, gdy nagle okaże się, że nie dysponujemy odpowiednią ilością tych produktów, po drugie – hurtowe zamówienia oznaczają również oszczędności.

Płatki kosmetyczne w różnych wersjach

Niezależnie od tego, czy zamawiamy płatki tradycyjne, czy niestandardowe – zapewniają one maksymalny poziom higieny przy wykonywaniu różnych procedur kosmetycznych.

Dużym zainteresowaniem cieszą się płatki kosmetyczne w wersji tradycyjnej, w dużym opakowaniu – półkilogramowym, które mieści aż ok. 1100 sztuk tych popularnych, prasowanych wacików kosmetycznych.

Ewa-Medical oferuje płatki najwyższej jakości, wykonane w 100 procentach z bawełny, bez żadnych dodatków syntetycznych. Płatki są jednocześnie delikatne, miękkie i trwałe. W przeciwieństwie do wielu innych produktów z tej kategorii, płatki Ewa-Medical nie rozdwajają się – dzięki odpowiednio uformowanym brzegom, nie pozostawiają też włókien, a podczas wyjmowania ich z opakowania nie dochodzi do nieprzyjemnego dla użytkownika pylenia.

Średnica płatków to 5,5 cm. Płatki nie są ani za małe, ani za duże – to rozmiar idealny do wykonywania prostych czynności, np. przy oczyszczaniu twarzy, szyi i dekoltu.

W ofercie Ewa-Medical na uwagę zasługują również płatki kosmetyczne niestandardowe – są to płatki kwadratowe, w wersji maxi (o wymiarach 9 x 11 cm). Są to płatki grubsze od zwykłych, bardziej wytrzymałe, ale równie miękkie i delikatne. 

Wykonane są z dobrej jakości bawełny, nie rozwarstwiają się i nie rozrywają. Dostępne są w opakowaniach półkilogramowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here