Jak znaleźć dobrego stomatologa?

0
2454
Jak znaleźć dobrego stomatologa

Miesiąc temu przeprowadziłam się do Trójmiasta w celach zarobkowych. Pech chciał, że tydzień po rozpoczęciu nowej pracy bardzo rozbolał mnie ząb. Nie miałam możliwości odwiedzenia swojego zaufanego dentysty, więc poprosiłam znajomą, która od lat mieszka w Gdyni o polecenie innego. Wysłała mi ona link do strony www.dentystagdynia.pl. Znajoma stwierdziła, że jest to najlepsza klinika stomatologiczna w Gdyni.

Uwierzyłam jej i szybko umówiłam wizytę, która ku mojemu zdziwieniu została uzgodniona na ten sam dzień. Ucieszyłam się niezmiernie, gdyż ból był nie do zniesienia. Na miejscu zostałam przyjęta o godzinie, na którą byłam umówiona, bez żadnych opóźnień. Okazało się, że mój ból został wywołany przez małą dziurę, która została zaplombowana bardzo szybko i sprawnie. Pani stomatolog była bardzo miła i kompetentna, na pierwszy rzut oka widać było, że doskonale zna się na swoim fachu. Przy okazji zauważyła, że mam krzywy zgryz i powinnam nosić aparat. Bardzo się zdziwiłam, gdyż mój poprzedni dentysta twierdził, że moje zęby są równe! Zgodziłam się na założenie aparatu, gdyż przywiązuję do swoich zębów wielką wagę i chcę, aby były zdrowe i wyglądały jak najlepiej. Kolejną wizytę umówiłam więc na przyszły tydzień. Wtedy dobrany zostanie mi odpowiedni aparat oraz dowiem się ile będę musiała go nosić. Miałam ogromne szczęście, że znajoma poleciła mi akurat tego dentystę! Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że jest to najlepszy stomatolog w Gdyni.

Jeśli kiedykolwiek ktoś poprosi mnie o polecenie dentysty to od razu odeślę go na stronę NeoDentis, ponieważ osobiście jestem zachwycona profesjonalną obsługą i bardzo szybkim terminem wizyty, a także przystępnymi cenami. Brak kolejek to kolejny plus. U większości lekarzy ciągną się one w nieskończoność, rzadko zdarza się, żeby wizyta odbyła się o godzinie, na którą byłam umówiona. Klinika stomatologiczna w Gdyni zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie i nie wyobrażam sobie, abym kiedykolwiek mogła zrezygnować z jej usług.

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here