Leczenie raka

0
1935

Jeśli zawsze myślałeś, że jak dostaniesz raka to jest to początek końca, trochę się rozczarujesz jak przeczytasz co mam do powiedzenia.

Zadajmy sobie proste pytanie. Jak to możliwe, że ludzkie ciało, będąc całkowicie zdrowe, nagle staje się chore? Naprawdę myślisz że to po prostu chybił trafił czy dostaniesz raka czy nie? Odpowiedz teraz na następne pytanie. Czy rak to po prostu choroba, czy też inteligentna reakcja organizmu na dane czynniki zewnętrzne lub/bądź wewnętrzne? Jeśli coś ci mówi że to drugie jest prawdziwe, to masz rację. Jak więc raka wyleczyć?

Leczenie raka nie musi być wcale bolesne, a nawet długie. Pamiętajmy, że każdy ma w sobie komórki rakowe. Skoro każdy ma w sobie komórki rakowe, jak rak może być uznany za chorobę? Rak to nic innego jak wynik długotrwałego wystawienia organizmu na negatywnie wpływające na niego czynniki. Do najbardziej powszechnych dzisiaj czynników negatywnie wpływających na ludzki organizm możemy zaliczyć:

1) zła dieta

Musisz zrozumieć że z natury jesteś zwierzęciem, które jest roślinożerne. Skoro jesteś roślinożerny, nie potrzebujesz mięsa. Gadanie o potrzebach na proteiny jest kłamstwem. Prawda, potrzebujesz proteiny ale nie zwierzęcego pochodzenia. Powodują one zakwaszenie twojej krwi. Organizm do wyregulowania poziomu pH krwi używa wapna z kości. Co się dzieje jak nie masz odpowiedniej ilości wapna? Sam sobie odpowiedz

Proteiny roślinne natomiast są bardzo zdrowe dla ciebie.

2) zakwaszenie organizmu

Kwaśne warunki są nie tylko idealne do rozwoju raka, ale także grzybicy. Niestety, zła dieta w której brakuje warzyw i owoców zakwasza twój organizm. Ale dieta to nie jedyna rzecz, która to powoduje. Papierosy, alkohol i wszelkiego rodzaju używki mają tutaj bardzo duże znaczenie.

3) woda

Magnez, wapń, i te wszystkie piękne minerały na opakowaniach do wody wyglądają cudownie. Niestety, fluor tak samo jak chlor, który się znajduje w wodzie ma drastyczny wpływ na twój organizm. Najzdrowsza woda do picia to woda destylowana. TAK, SŁYSZAŁEŚ MNIE DOBRZE. Woda destylowana to najczystsza i najbardziej zdrowa woda do picia na ten moment.

4) nastawienie i sposób myślenia

Jeśli cały czas będziesz myślał negatywnie i mówił, że na pewno dostaniesz raka jak będziesz po 40 albo 50, są większe szanse że go dostaniesz. Tak to działa. Twoje myślenie ma bardzo duży wpływ na działanie twojego organizmu. Myśl pozytywnie i kochaj siebie samego.

5) powietrze

Powietrze dzisiaj jest trochę zanieczyszczone i pełne aluminium oraz innych minerałów. Pij wodę destylowaną oraz naucz się jak eliminować te minerały z twojego systemu immunologicznego.

Jak się zatem szybko wyleczyć?

Odpuściłbym sobie standardowych lekarzy i chemioterapie. Podszedłbym do tego bardziej holistycznie i naturalnie. Zacznij od eliminacji złych nawyków takich jak palenie i picie. Zmień dietę na naturalna i organiczną pełną warzyw i owoców. Zmień swoje myślenie na pozytywne i nie martw się. Odkwaś swój organizm. Znajdź odpowiednich lekarzy, którzy zajmują się naturalnym leczeniem. Pij wodę destylowaną żeby usunąć negatywne minerały z twojego systemu immunologicznego.

Najważniejsze, pamiętaj że wszystko można wyleczyć.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here