Najpopularniejsze mity dotyczące fit cateringu

0
2093
Najpopularniejsze mity dotyczące fit cateringu

Catering dietetyczny zyskuje na popularności. Wybierają go osoby, które chcą dbać o zdrowie, a jednocześnie nie mają zbyt wiele czasu na przygotowanie smacznych i zdrowych posiłków. Oczywiście rozwiązanie to ma także zagorzałych przeciwników, którzy często promują nieprawdziwe opinie dotyczące dowozu dietetycznych dań.

Za drogie

Cena to zawsze dobry argument w dyskusji na temat fit cateringu. Zwolennicy uważają, że wcale nie jest ona wygórowana i podobne kwoty wydajemy, kiedy sami przygotowujemy sobie pełnowartościowe posiłki. Krytycy z kolei myślą, że cena za dania z dowozem, szczególnie te ze zdrowych, świeżych składników, jest po prostu za wysoka i bez problemu przygotujemy podobny obiad za mniejsze pieniądze,karmiąc przy tym całą rodzinę. Oczywiście możemy znaleźć w tym ziarno prawdy, jednak nie możemy oszukiwać się, że przygotowany przez nas posiłek (często bez konsultacji z dietetykiem) pozwoli na szybsze zgubienie nadprogramowych kilogramów.

Kto to przygotowuje?

Kolejny mit dotyczy właśnie sposobu przygotowania dań z dowozem. Najczęściej tego typu posiłki kojarzą nam się z szybkością przygotowania i raczej kiepskim dobraniem poszczególnych składników. W przypadku fit cateringu jest zupełnie inaczej. Tutaj nad przygotowaniem jadłospisu zawsze czuwa doświadczony dietetyk. To właśnie on dobiera naszą dietę i czuwa nad jej odpowiednim przygotowaniem. W firmach zajmujących się przygotowaniem zdrowych posiłków, nie ma miejsca na niedociągnięcia, wszystko musi być skomponowane i przyrządzone zgodnie z wytycznymi, a co za tym idzie niezbędna jest osoba, która będzie za to odpowiadać.

Kilkudniowe posiłki

Kolejna często głoszona nieprawda – fit catering jest nieświeży. Rzecz jasna, nie ma takiej możliwości. Każda firma, która działa w tej branży, wie jak ważna jest dobra opinia klientów, dlatego dba o każdy szczegół odpowiadający za wysokiej jakości catering dietetyczny. Kraków, Gdańsk, Warszawa – niezależnie od tego, którego miasto wybierzemy, z pewnością znajdziemy tam rzetelne firmy dostarczające fit posiłki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here